درباره کایوش

kayoosh-logo

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر – بالاتر از چهار راه طالقانی – مرکز کامپیوتر ایران – طبقه اول – واحد 165

تلفن: 88910574 - (021)
        88910875 - (021)

ایمیل: INFO@kaiosh.com

فروشگاه و مرکز تعمیرات تخصصی کایوش با نزدیک به یک دهه سابقه با استفاده از تخصص و تجربه پرسنل جوان و خلاق و با تکیه بر دانش و پشتکار روزافزون همواره در تلاش بوده تا با هدف ارائه خدمات در زمینه آموزش و تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار بتواند با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان با سه شاخص کیفیت مطلوب، صرفه جویی در زمان و هزینه مناسب بهترین راهکار را عرضه نماید.

این مرکز از سال 1398 در جهت تربیت تعمیرکارانی با تجربه و دانش کافی، آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و موبایل را با شیوه ای جدید به صورت تخصصی شروع کرده است. هدف از دوره‌های آموزشی این مرکز آشنایی افراد با تمامی اصول علمی، کسب تجربه کافی و آشنایی با بازار کار میباشد به نحوی که بعد از اتمام دوره بتوانند کسب و کار خود را به صورت مستقل شروع و مدیریت کنند.

به دلیل نیاز مصرف کننده این مجموعه اقدام به وارد نمودن محصولات استوک (موبایل و لپ تاپ) با بالاترین سطح کیفی نموده است. این محصولات پس از گذراندن تست‌های کیفی مجموعه با قیمتی مناسب، در اختیار مصرف کننده‌های محترم قرار می‌گیرند. علاوه بر محصولات استوک، محصولات نو با گارانتی اصلی هم در فروشگاه این مرکز در اختیار مصرف کننده‌های محترم قرار دارد.