مجله موبایل

تعمیر برد آیفون و مراحل تعویض برد

تعویض برد آیفون

تعمیر برد آیفون و یا تعویض برد آیفون را می توان از مواردی نام برد که نیازمند تکنسین ویا نیروی متخصص و متبحر می باشد. برد آیفون بدلیل اینکه از مدار های متفاوتی تشکیل شده بسیاری از تعمیرکاران، ترجیح میدهند که آن را بجای تعمیر، آن را تعویض کنند زیرا که سخت‌ترین بخش از تعمیرات گوشی آیفون است. در این صورت فرد متحمل هزینه بیشتری می شود.کارشناسان کایوش تمام تلاش خود را میکنند با مهارت و تخصص مربوطه با بیشترین دقت و کمترین هزینه برای کاربر گوشی موبایل آیفون را تعمیر کنند.

در این مطلب به بررسی نکاتی در خصوص تعویض برد آیفون اپل و ارائه اطلاعاتی در مورد این قطعه خواهیم پرداخت؛ با کایوش همراه باشید.

علائم خرابی برد آیفون

خرابی برد آیفون میتواند دارای علائم مختلفی باشد. البته باید گفت که بروز هرکدام از این موارد بدون بررسی و عیب یابی توسط کارشناس مربوطه نمیتواند دلیلی قطعی برای خرابی برد باشد. برد آیفون بخش‌های مختلف گوشی را به هم مرتبط می‌سازد و در نتیجه خرابی برد، تمام قطعات را تحت الشعاع قرار می‌دهد. حتی میتواند بخاطر مشکلات نرم‌افزاری یا خرابی سایر قطعات آیفون باشد. در هر صورت بروز هر یک از موارد ذیل میتواند نشانه ای برای وجود مشکل در این قطعه مهم باشد. بنابراین در هر یک از این موارد نیاز به عیب یابی و تعمیر برد موبایل اپل می باشد و باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران کایوش مورد عیب‌یابی دقیق قرار بگیرند. مشکلاتی که ممکن است درصورت خرابی برد آیفون رخ دهد، شامل موارد زیر می‌باشند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *